Неверифицирани

Момче од Сарај нападнато на улица Аминта Трети

22:00 Nov 11 2018 Скопје, Македонија

Опис
На 11.11.2018 година во 22,00 часот во Полициската станица Центар, Б.А.(21) од село Сарај-скопско, пријавил дека истиот ден околу 20,00 часот пред угостителски објект на улицата „Аминта Трети“ бил физички нападнат од две лица. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.
Повеќе податоци
Вид на инцидент? (можни се повеќе одговори): Насилство

Незадолжителни податоци – Опис на сторителот


Веродостојност: UP DOWN 0

Повеќе пријави

17 годипно момче нападнато во угостителски објект

21:59 Nov 13, 2018

Скопје, Македонија, 0 Kms

Каменуван штаб на СДСМ во Аеродром

20:00 Mar 22, 2017

н. Аеродром, Скопје, 0.11 Kms